www.apistudio.cz

Vyhledávání

Výsledek hledání:

(11) Stránky » O firmě

API studio spol. s.r.o.Projekční kancelář API studio spol. s.r.o. vznikla na přelomu let 1992-93. Kancelář se z původního sdružení architektů, projektatntů a inženýrů změnila v roce 1995 ve společnost s ručením omezeným.


(12) Stránky » Obytný blok Tyršova ulice Liberec

 Komplex bytových jednote v pěti bytových dvorech poblíž centra města Liberec.Částečně pavlačové a částečně bodové domy mají v přízemní uliční frontě navrženy komerční prostory.


(13) Stránky » Polyfunkční dům Komenského ulice Jablonec nad Nisou

Místo:Jablonec nad Nisou Autor: Ing.arch Tomáš Rudolf Projektant: Milan Novotný Program: Polyfunkční dům v proluce Komenského ulice.


(14) Stránky » Přístavba Obchodní akademie Jablonec nad Nisou

Místo:Jablonec nad Nisou Autor:Ing.arch. F.Horatschke Projektant: M.Novotný Program: Třípodlažní přístavba objektu Obchodní akademie v Jablonci n.


(15) Stránky » Provozní budova JABLOTRON Jablonec nad Nisou

  Místo: Jablonec nad NisouAutor: Ing.arch F.Horatschke Hlavní inženýr: Milan NovotnýProgram: Administrativně výrobní budova firmy JABLOTRON pro výrobu a montáž elektronických zabezpečovacích systémů   Dílna, sklady, montáž, sociální zázemí, administrativní částInvestor: Jablotron s.


(16) Stránky » RD Bedřichov

Stavba získala 1. místo v soutěži ART OF ZINC 2014Čtěte více


(17) Stránky » Reference

Mezi naše nejvýznamnější projektované stavby patří:- Tenisová hala Břízky - nominace na titul stavba roku 1998- Rekonstrukce Městského úřadu Semily - titul stavba roku 2006- Obytný soubor 150 bytových jednotek Tyršova ulice Liberec- Sportovní areál "STEP" - Praha - největší krytý golfový trenažer v ČR- Polyfunkční dům Jablonec Komenského ul.


(18) Stránky » Rekonstrukce a přístavba ZŠ Dobiášova - Liberec

Místo:Liberec - Dobiášova ulice Autor:Ing.arch. Horatschke, Ing.arch. DudaVedoucí projektu: Ing. S.Brožek, M.Novotný Program: 1.


(19) Stránky » Rekonstrukce stadionu Střelnice Jablonec nad Nisou

Místo:Jablonec nad Nisou - Střelnice Autor:Ing.arch. Horatschke Projektant:M.NovotnýProgram:1.


(20) Stránky » Rekonstrukce stavebniny ASTRA Liberec

Místo: LiberecAutor: Ing.arch. Tomáš Rudolf Projektant: Milan NovotnýProgram: Rekonstrukce areálu bývalé prodejny a servisu Mototechny na prodej a skladové hospodářství pro stavebniny ASTRA Investor: ASTRA s.


 

API studio, spol. s.r.o.

Jablonec nad Nisou 1
Větrná 2699/20
PSČ 466 01

Tel: 483 312 065
Email: apistudio@apistudio.cz

IČ: 64051765

 

A P I studio, spol. s r.o. - idatabaze.czProjektanti a projektování (projekty, projekce) - idatabaze.cz